Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Személyügyi Igazgatás Napja az MH Egészségügyi Központban

2014. szeptember 3., szerda 15:46

Személyügyi Igazgatás Napja alkalmából szeptember 1-jén köszöntötte Dr. Sticz László ezredes, az MH Egészségügyi Központ törzsfőnöke a Személyügyi és Munkaügyi Osztály teljes személyi állományát.

Az Osztályon dolgozó katonák, közalkalmazottak munkája jelentőségteljes az intézmény számára, hiszen személyi feltételrendszerben biztosítják a munkaadói szolgáltatásokat és támogatják az intézményen belüli személyi változásokat. A napi ügymenet intézése mellett, kiemelt figyelmet fordítanak az állomány szakmai előrehaladását szolgáló képzések és beiskolázások szervezésére.