Pályázati felhívás - Egészségbiztosítási és Kontrolling Osztály informatikus „főelőadó” munkakör ellátására

A honvédelmi alkalmazottak jogállásáról szóló 2018. évi CXIV. törvény, továbbá a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény egészségügyi intézményekben történő végrehajtásról szóló 356/2008. (XII.31.) Korm. rendelet alapján pályázatot hirdet az Egészségbiztosítási és Kontrolling Osztály állományában főelőadóimunkakör ellátására az alábbi feltételekkel:

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• Az operatív kontrolling rendszergazdai, frissítési, üzemeltetési feladatainak ellátása.
  • Teljesítmények előbesorolása a teljesítmény monitoringhoz és a kódolás ellenőrzéshez.
  • Igény szerinti kimutatások, elemzések készítése a rendelkezésre álló adatokból.
  • A hibalisták rendszeres áttekintése, az esetleges nem finanszírozott esetek kiszűrése.
  • A napi, heti, havi és éves betegforgalmi adatok feldolgozása.
  • Jelentések, statisztikák, kimutatások készítése.
  • Az osztály informatikai felelőse.
  • Betegellátás  bevétel feltételeinek garantálása.
  • Fekvő betegellátás teljesítményeinek előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése és elszámolásának biztosítása.
  • Adatszolgáltatás a NEAK Finanszírozási Főosztály felé.
  • Kórházi betegadminisztrációs rendszer aktív használata.
  • Kapcsolattartás intézményen belüli szervezeti egységekkel és külsős intézményekkel.

A munkakör honvédelmi alkalmazottal tölthető be.

A munkavégzés helye: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ székhelye: 1134. Budapest, Róbert Károly körút 44.

A jogviszony időtartama: Határozatlan idejű honvédelmi alkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, hivatali munkarendben.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a béren kívüli juttatásokra első sorban „a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról” szóló 2018. évi CXIV. törvény (Kjt.), „az egészségügyi tevékenység végzésének egyes kérdéseiről” szóló 2003. évi LXXXIV. törvény, egyéb egészségügyi ágazati jogszabályok.

Jelentkezési feltételek:

• Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Irodai alkalmazások (internet, levelező rendszer, MS Office, adatbáziskezelés) gyakorlott szintű ismerete
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Egészségügyi alkalmasság

Kompetencia:

• jó teherbírás, konfliktuskezelés
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • önálló és csapatban történő precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Benyújtandó iratok, igazolások:

• Europass vagy annak megfelelő önéletrajz legalább az alábbi tartalommal: Személyes adatok; Szakmai tapasztalat; Tanulmányok, nyelvtudás, egyéni készségek és kompetenciák;
  • Végzettséget/képzettséget igazoló dokumentum(ok) másolata;
  • Hozzájáruló nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a személyes adatokat a vonatkozó jogszabályok szerint az elbírálásban résztvevők megismerhetik;
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amely legkésőbb az állás betöltéséig benyújtható.

A jelentkezések benyújtása, elbírálás határideje, a munkakör betöltésének időpontja:

A jelentkezők meghallgatása folyamatosan történik, a munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

A jelentkezések benyújtásának módja:

• Postai úton, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Személyügyi és Munkaügyi Osztály címére történő megküldésével (1134 Budapest, Róbert Károly körút 44.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „EKO főelőadó”.
  • Elektronikus úton, Dr. Konczi Ferenc Pál ezredes Személyügyi és Munkaügyi Osztály osztályvezető részére (Tárgy: EKO, főelőadó) történő megküldésével, az mh.ek.szmo@hm.gov.hu e-mail címre és másolatban az mh.ek.ofko@hm.gov.hu e-mail címre.

Prof. Dr. Wikonkál Norbert Miklós sk.

MTA doktora

főigazgató