Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

Információk a kampányoltási hétről

2020. dec. 17. 15:00:28

Az MH Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti székhelyén november 22-28-a között is várjuk az oltásra érkezőket. Az oltási akcióhéten előzetes regisztráció és időpont nélkül is érkezhetnek azok, akik az első, második vagy akár a harmadik oltást meg szeretnék kapni.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Pályázati felhívás - Egészségbiztosítási és Kontrolling Osztály informatikus „főelőadó” munkakör ellátására

A munkakör a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról szóló 2018. évi CXIV. törvény (a továbbiakban Haj. törvény) hatálya alá eső foglalkoztatási formában, honvédelmi alkalmazottként tölthető be.

A munkakör betöltésének várható ideje: a megállapodást követően azonnal

A jogviszony időtartama: Határozatlan idejű honvédelmi alkalmazotti jogviszony.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• Az operatív kontrolling rendszergazdai, frissítési, üzemeltetési feladatainak ellátása.
  • Teljesítmények előbesorolása a teljesítmény monitoringhoz és a kódolás ellenőrzéshez.
  • Igény szerinti kimutatások, elemzések készítése a rendelkezésre álló adatokból.
  • A hibalisták rendszeres áttekintése, az esetleges nem finanszírozott esetek kiszűrése.
  • A napi, heti, havi és éves betegforgalmi adatok feldolgozása.
  • Jelentések, statisztikák, kimutatások készítése.
  • Az osztály informatikai felelőse.
  • Betegellátás  bevétel feltételeinek garantálása.
  • Fekvő betegellátás teljesítményeinek előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése és elszámolásának biztosítása.
  • Adatszolgáltatás a NEAK Finanszírozási Főosztály felé.
  • Kórházi betegadminisztrációs rendszer aktív használata.
  • Kapcsolattartás intézményen belüli szervezeti egységekkel és külsős intézményekkel.

A munkakör honvédelmi alkalmazottal tölthető be.

A munkavégzés helye: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ székhelye: 1134. Budapest, Róbert Károly körút 44.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, hivatali munkarendben.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a béren kívüli juttatásokra „a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról” szóló 2018. évi CXIV. törvény rendelkezései az irányadók.

Jelentkezési feltételek:

• Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Irodai alkalmazások (internet, levelező rendszer, MS Office, adatbáziskezelés) gyakorlott szintű ismerete
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Egészségügyi alkalmasság

Kompetencia:

• jó teherbírás, konfliktuskezelés
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • önálló és csapatban történő precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Benyújtandó iratok, igazolások:

• Europass vagy annak megfelelő önéletrajz legalább az alábbi tartalommal: Személyes adatok; Szakmai tapasztalat; Tanulmányok, nyelvtudás, egyéni készségek és kompetenciák;
  • Végzettséget/képzettséget igazoló dokumentum(ok) másolata;
  • Hozzájáruló nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a személyes adatokat a vonatkozó jogszabályok szerint az elbírálásban résztvevők megismerhetik;
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, amely legkésőbb az állás betöltéséig benyújtható.

A pályázat benyújtásának határideje: A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Internetes oldalán megjelenő hirdetmény visszavonásáig, megtehető postai úton vagy e-mailben.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázati dokumentáció Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Honvédkórház címére történő megküldésével (1134 Budapest, Róbert Károly körút 44.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: EKO informatikus főelőadó.
  • Elektronikus úton, a pályázati dokumentáció dr. Konczi Ferenc Pál ezredes osztályvezető (Személyügyi és Munkaügyi Osztály) részére történő megküldésével, az mh.ek.szmo@hm.gov.hu e-mail és másolatban az mh.ek.ofko@hm.gov.hu címre. (Tárgy: EKO informatikus főelőadó)

2021. október 26.

ESZA  KA