Pályázati felhívás - műtőssegéd munkakör betöltésére

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ, Honvédkórház Főigazgatója a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról szóló 2018. évi CXIV. törvény 13. §-a alapján pályázatot hirdet az MH EK, Honvédkórház műtőssegéd munkakör betöltésére.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: szakirányú szakmai kompetencia alapú feladatkör ellátás.

A munkakör honvédelmi alkalmazottal tölthető be.

A munkavégzés helye: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Honvédkórház Központi Műtőblokk
Székhely: 1134. Budapest, Róbert Károly körút 44.,
Podmaniczky utcai telephely: 1062 Budapest Podmaniczky u.111.

A jogviszony időtartama:
• Határozatlan idejű honvédelmi alkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő, intézeti munkarend, és ügyelet

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a béren kívüli juttatásokra (cafeteria) első sorban „a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról” szóló 2018. évi XXXIII. törvény (Kjt.), „az egészségügyi tevékenység végzésének egyes kérdéseiről” szóló 2003. évi LXXXIV. törvény, egyéb egészségügyi ágazati jogszabályok  irányadóak.

Jelentkezési feltételek:

• Műtőssegédi képesítés (hiányában műtőssegéd képesítés megszerzése 3 éven belül)
  • Érvényes működési engedély
  • MESZK tagság
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent: Egészségügy területén szerzett tapasztalat

Benyújtandó iratok, igazolások:

• Részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata

A jelentkezések benyújtása, elbírálás határideje, a munkakör betöltésének időpontja: A jelentkezők meghallgatása a betegellátás érdekeire való tekintettel folyamatosan történik, a munkakör az elbírálást követően betölthető.

A jelentkezések benyújtásának módja:

Postai úton, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Ápolási Igazgatóság címére történő megküldésével (1134 Budapest, Róbert Károly körút 44.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „műtőssegéd”.

Elektronikus úton; Ápolási Igazgatóság e-mail címére (tárgy: „műtőssegéd”) mh.ek.apolasigazgatosag@hm.gov.hu; történő megküldésével.

A munkakörrel kapcsolatban az MH EK Ápolási Igazgatóság nyújt további tájékoztatást a 06 1 465-1845 telefonszámon.

Budapest, 2021. október     -n

Prof. Dr. Wikonkál Norbert Miklós MTA doktora