Pályázati felhívás - műtős szakasszisztensi munkakör betöltésére

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Honvédkórház Főigazgatója a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról szóló 2018. évi CXIV. törvény 13. §-a alapján pályázatot hirdet az MH EK, Honvédkórház műtős szakasszisztens munkakörök betöltésére.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: szakirányú szakmai kompetencia alapú feladatkör ellátás.

A munkakör honvédelmi alkalmazottal tölthető be.

A munkavégzés helye: Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Székhelye: 1134. Budapest, Róbert Károly körút 44., (KAITO, Egynapos Sebészeti Osztály)
Podmaniczky utcai telephelye 1062 Budapest Podmaniczky u.111.(KAITO)

A jogviszony időtartama: Határozatlan idejű honvédelmi alkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, intézeti és ügyeleti munkarend

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a béren kívüli juttatásokra (cafeteria) első sorban „a honvédelmi alkalmazottak jogállásáról” szóló 2018. évi XXXIII. törvény (Kjt.), „az egészségügyi tevékenység végzésének egyes kérdéseiről” szóló 2003. évi LXXXIV. törvény, egyéb egészségügyi ágazati jogszabályok irányadóak.

Jelentkezési feltételek:

• Szakirányú végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • MESZK tagság
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

• Szakmai gyakorlat

Benyújtandó iratok, igazolások:

• Részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata

A jelentkezések benyújtása, elbírálás határideje, a munkakör betöltésének időpontja: A jelentkezők meghallgatása a betegellátás érdekeire való tekintettel folyamatosan történik, a munkakör az elbírálást követően betölthető.

A jelentkezések benyújtásának módja:

Postai úton, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Ápolási Igazgatóság címére történő megküldésével (1134 Budapest, Róbert Károly körút 44.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „műtős szakasszisztens”.

Elektronikus úton; Ápolási Igazgatóság e-mail címére (Tárgy: műtős szakasszisztens) mh.ek.apolasigazgatosag@hm.gov.hu; történő megküldésével

A munkakörrel kapcsolatban az MH EK Ápolási Igazgatóság nyújt további tájékoztatást a 06 1 465-1845-ös telefonszámon.

Budapest, 2021. október     -n

Prof. Dr. Wikonkál Norbert Miklós MTA doktora