Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Hozzájárulási nyilatkozat az emlékeztető oltáshoz

Kérjük, ha teheti, hozza magával 3. oltásra, vagy a Janssen vakcina esetében a 2. oltásra érkezéskor a kitöltött hozzájárulási nyilatkozatot. A nyilatkozat elérhető a "Részletek" gombra kattintva.

Jelentősen meggyorsítja az oltással járó adminisztrációt, ha az oltandók magukkal hozzák az oltásra a hozzájáruló nyilatkozatot. Az oltásra érkezőktől azt kérjük, hogy aki teheti, nyomtassa ki, töltse ki és hozza magával az oltásra a nyilatkozatot, amely a lap alján található.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány