A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

Honvédkórház - Állami Egészségügyi Központ I. sz. Sebészeti Osztály szakorvos

A Honvédkórház - Állami Egészségügyi Központ Főigazgatójánakp á l y á z a t i   f e l h í v á s aa Honvédkórház - Állami Egészségügyi Központ (1134 Budapest, Róbert Károly krt. 44.)I. sz. Sebészeti Osztály/ Általános Sebészet Részlegére pályázatot hirdet szakorvos munkakör betöltésére.

Az I. sz. Sebészeti Osztály Általános Sebészeti Részleg szakorvosának feladata: a sebészeti fekvőbeteg szakellátás.

A munkakör a Magyar Honvédség és a rendvédelmi szervek hivatásos állományú tagjával, továbbá közalkalmazottal egyaránt betölthető.

Munkavégzés helye: a Honvédkórház – Állami Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti telephelye.

A munkakör betöltésének várható ideje: 2011. április 15.

Pályázati feltételek:
  • általános orvosdoktori diploma
  • sebészeti szakorvosi szakképesítés
  • magyar állampolgárság
  • munkaköri egészségi alkalmasság
  • büntetlen előélet
Pályázatnak tartalmaznia kell:
  • A pályázó részletes szakmai önéletrajzát,
  • A munkakör ellátásához szükséges iskolai végzettséget, szakképesítést tanúsító okiratok másolatát,
  • Egy hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt,
  • Referenciákat
A pályázat elnyerése esetén határozatlan időtartamú szolgálati, vagy közalkalmazotti jogviszony jön létre.

A pályázat benyújtásának határideje: a Honvédkórház – Állami Egészségügyi Központ honlapján történő megjelenést követő 30. nap. Amennyiben az a nap munkaszüneti nap, az azt követő munkanap 16.00-ig lehet benyújtani személyesen, vagy postai úton. A borítékon fel kell tüntetni: „Pályázat a Honvédkórház – Állami Egészségügyi Központ, I. sz. Sebészeti Osztály Általános Sebészet, szakorvosi beosztására. ”

Illetmény, Juttatások:
  • A Hjt. 6. számú melléklete szerinti I/V illetménykategóriának megfelelő besorolás és a Magyar Honvédség hivatásos és szerződéses állományát megillető juttatások biztosítása.
  • Közalkalmazott alkalmazása esetén, bérezés a Kjt.alapján a közalkalmazotti bértábla figyelembe vételével
  • A kinevezés a hatályos jogszabályok szerint határozatlan időre történik
A pályázatot az alábbi címre kell eljuttatni:
Honvédkórház – Állami Egészségügyi Központ
1134 Budapest, Róbert Károly körút 44.
A pályázatokat a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően a munkáltató által összehívott előkészítő bizottság véleményezi, a pályázókat személyesen meghallgatja a jelentkezési határidő lejártát követő 15 napon belül. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 30 napon belül írásos értesítést kapnak. Valamennyi pályázat titkosan kezelendő, azok tartalma csak az érintettek hozzájárulásával hozható nyilvánosságra.

Budapest, 2011. február -n
Dr. Schandl László Ph. D. orvos ezredes