Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

Információk a kampányoltási hétről

2020. dec. 17. 15:00:28

Az MH Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti székhelyén november 22-28-a között is várjuk az oltásra érkezőket. Az oltási akcióhéten előzetes regisztráció és időpont nélkül is érkezhetnek azok, akik az első, második vagy akár a harmadik oltást meg szeretnék kapni.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Honvéd Közegészségügyi és Járványügyi Intézet

Alárendeltség: Magyar Honvédség Honvédkórház Védelem egészségügyi helyettes

Rendeltetése: A külön jogszabály szerint – a Honvédkórház részeként – közegészségügyi felügyeleti és szakhatósági feladatok végrehajtása.

Tevékenysége: Közegészségügyi-járványügyi hatósági, kockázatbecslés, kémiai biztonsággal kapcsolatos feladatok, település-, élelmezés-, munkaegészségügyi, környezet higiénés, sugár-egészségügyi, mikrobiológiai, vízhigiénés, település egészségügyi, élelmiszerbiztonsági feladatok, minőségirányítás, HKR, kiképzési továbbképzési, MH Oltási tevékenysége, Mobil Biológiai laboratóriumi, kutatásfejlesztési feladatok végrehajtása.

Jogi háttér: 21/2003. (VI. 24.) HM-ESzCsM együttes rendelet Vezető: Dr Bognár Tamás orvos alezredes intézetvezető főorvos

ESZA  KA