A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

Visszaélés Dr. Csókay András idegsebész nevével

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. március 31., szerda 15:57

Újra a főorvos nevével reklámoznak egy koronavírus elleni "gyógyhatású" készítményt.

Felhívjuk a figyelmet, hogy Dr. Csókay András, az MH Egészségügyi Központ osztályvezető főorvosa nem vesz részt semmilyen gyógyhatású, koronavírus elleni "csodaszer" reklámozásában.

Kérünk mindenkit, hogy hiteles forrásokból tájékozódjanak és csak orvosi egyeztetést követően, megbízható helyekről vásároljanak gyógyhatású készítményeket!

1608204089

Visszaélés a főorvos nevével