Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Vietnámi kórházépítéshez kérték az MH Egészségügyi Központ tapasztalatait

2018. október 29., hétfő 17:47

A vietnámi Tuyen Quang tartomány vezetése és szakemberi tettek látogatást az MH Egészségügyi Központban (MH EK) 2018. október 24-én.

A Tuyen Quang tartományi vezetés utazásának célja magyar kórház felszereltségének, technológiájának, működtetésének és irányításának megismerése volt, hogy a tapasztalatokat a tartományban tervezett kórház kialakítása során figyelembe tudják venni.
A delegáció tagjait az MH EK parancsnoka távollétében Csókos Gábor ezredes, törzsfőnök fogadta és köszöntötte. A kórház feladatait és működését orvosszakmai szempontból Dr. Muzsay Ildikó orvos ezredes, az MH EK megbízott orvosigazgatója ismertette. Ezt követően Varga Lajos alezredes üzemeltetési osztályvezető az intézményre háruló műszaki-üzemeletetési és logisztikai feladatokról tájékoztatta a jelenlévőket.
A delegáció a Honvédkórház mindennapi életébe is betekintést nyerhetett. A kórházbejárás alkalmával megtekintették a Sürgősségi Centrumot, valamint az automata anyagszállítási rendszert és a heliportot.
Az MH Egészségügyi Központ elismertségét jelzi, hogy távoli kontinensről is érkeznek, hogy az évente több mint 1,2 millió beteget ellátó kórház működtetési, üzemeltetési, logisztikai és vezetés-szervezési tapasztalatait megismerjék. Az MH EK tovább bővíthette széles nemzetközi kapcsolatait a látogatás során.