Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Végzős logisztikai ügyintézők szakmai látogatása

A META-Don Bosco Szakközépiskola logisztikai ügyintéző szakon tanuló hallgatói tettek látogatást az MH Egészségügyi Központban 2015. április 16-án, hogy az ország egyik legnagyobb egészségügyi intézményének logisztikai hátterét megtekinthessék.

A végzős évfolyam tanárát és tanulóit az MH EK Kommunikációs Alosztályának tisztje fogadta, aki először egy általános tájékoztatást adott az intézmény komplex feladatrendszeréről és sajátosságairól – mind egészségügyi intézményként, mind katonai alakulatként. A Gazdasági Igazgatóság képviseletében Oláh Tamás alezredes az MH EK-ra háruló összetett logisztikai tevékenységről, Sallai András hadnagy, a Biztonságtechnikai Alosztály környezetvédelmi tisztje pedig a veszélyes hulladékok kezeléséről tartott előadást.

A tájékoztatókat követően a csoport megtekintette az automata anyagszállítási rendszert (csőposta, robotok), a veszélyes-hulladék gyűjtőhelyet, a ruházati és egészségügyi fogyóanyag tárolására szolgáló központi raktárakat, a szennyes és tiszta textília kezelését, valamint a helikopter leszállópályát.

Tóth Szilvia, az iskola nevében megköszönte, hogy belepillanthattak az intézmény életébe és a diákok számára a gyakorlatban is meg tudták mutatni az elméletben már elsajátítottakat.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány