Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Ünnepi munkarend változás a Járóbeteg Szakrendelő Intézetben

Tisztelt Betegeink!Az MH EK Honvédkórház Orvosigazgatójának engedélye alapján tájékoztatjuk Önöket, a Járóbeteg Szakrendelő Intézet 2017. október-november havi munkaidejének a változásáról:Október 20. (péntek) rendelési idő: 7.30-13.30Október 23. (hétfő) rendelési idő:  nincs rendelésNovember 1. (szerda) rendelési idő: nincs rendelés

Az 1. sz. Felvételi Részleg a rendelési idő vége előtt 30 perccel bezár!
A rendelési időn túli sürgős esetek ellátása a Sürgősségi Betegellátó Osztályon történik.

Megértésüket köszönjük.

2017. október 2.