Ünnepi munkarend változás a Járóbeteg Szakrendelő Intézetben

Tisztelt Betegeink!Az MH EK Honvédkórház Orvosigazgatójának engedélye alapján tájékoztatjuk Önöket, a Járóbeteg Szakrendelő Intézet 2017. október-november havi munkaidejének a változásáról:Október 20. (péntek) rendelési idő: 7.30-13.30Október 23. (hétfő) rendelési idő:  nincs rendelésNovember 1. (szerda) rendelési idő: nincs rendelés

Az 1. sz. Felvételi Részleg a rendelési idő vége előtt 30 perccel bezár!
A rendelési időn túli sürgős esetek ellátása a Sürgősségi Betegellátó Osztályon történik.

Megértésüket köszönjük.

2017. október 2.