Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Ünnepi állománygyűlésen emlékeztek meg ’56-ról az Egészségügyi Központban

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. október 21-én, ünnepi állománygyűlésen emlékeztek meg az 1956-os forradalomról a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Dr. Vidoven Árpád a Honvédelmi Minisztérium közigazgatási államtitkára és Dr. Soltész Anikó, a Közigazgatási Államtitkári Titkárság vezető-kormányfőtanácsosa is.

A eseményen a Honvédelmi Minisztérium Hadtörténeti Intézet és Múzeum történész kutatója, Dr. Szelke-Tulipán Éva tartott előadást a forradalom, illetve annak leverése során elesett katonák, orvosok, ápolók sorsáról.

IMG_0018_1200

A megemlékezés második részében elismerések adományozására és adjunktusi kinevezések kihirdetésére került sor, majd a Netz Produkció táncelőadását tekinthette meg a közönség.

IMG_0056_1200
Címkék