Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Ultrabalatonon az MH EK csapata

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. október 1-3 között rendezték meg az NN Ultrabalaton futóversenyt, ahol az MH Egészségügyi Központ Szanatórium utcai telephelyének csapata is rajthoz állt.

A 15. alkalommal megrendezett közösségi sporteseményen a Szanatórium utcai telephely gyógytornászai kiegészülve Dr. Székely Dániel orvossal és Győrfi Orsika ergoterapeutával teljesítették a Balaton-kört.

A 216 km-es kihívást váltva teljesítették az MH EK dolgozói annak érdekében, hogy elérjék a célt.

ULTRABALATON
Címkék