Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

Információk a kampányoltási hétről

2020. dec. 17. 15:00:28

Az MH Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti székhelyén november 22-28-a között is várjuk az oltásra érkezőket. Az oltási akcióhéten előzetes regisztráció és időpont nélkül is érkezhetnek azok, akik az első, második vagy akár a harmadik oltást meg szeretnék kapni.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Újraindul a Szülők Iskolája

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

A „Szülők Iskolája” – a 15 éve megszokott formában - ismét kinyitja kapuját az MH EK Honvédkórház Podmaniczky utcai telephelyén. A Szülészeti-, Nőgyógyászati és PIC Osztály havi rendszerességű, szülésfelkészítő-, és az újszülött ellátásáról szóló előadásai két időpontban és témakörben kerülnek megrendezésre.

Az Újszülött ellátásról szóló előadás helyszíne és időpontjai:

MH EK Honvédkórház Podmaniczky utcai telephely „G” épület II. emelet Konferenciaterem (1062 Budapest, Podmaniczky utca 109-111.), a bejárat a Podmaniczky utca és a Dózsa György út felől is megközelíthető.

A tanfolyam 2021. augusztusától, minden hónap harmadik szerdáján 13.00-14.30 között kerül megrendezésre. A következő időpont: 2021. augusztus 18.

A Szülésfelkészítésről szóló előadás helyszíne és időpontja:

MH EK Honvédkórház Podmaniczky utcai telephely „G” épület II. emelet Konferenciaterem (1062 Budapest, Podmaniczky utca 109-111.), bejárat a Podmaniczky utca és a Dózsa György út felől is megközelíthető.

A következő tanfolyam 2021. augusztus 25. 16.00-tól kerül megrendezésre.

A megfelelő védőtávolság betartása érdekében egyszerre csak 60 fő fér be a terembe, ezért elsősorban a harmadik trimeszterben lévő kismamákat várjuk (a várható helyhiány miatt a kispapákat csak feltételesen).

A programok ingyenesek, előzetes bejelentkezés nem szükséges.

Az előadások az aktuális járványügyi szabályok betartásával kerülnek lebonyolításra, a részvétel védettségi igazolványhoz kötött, a távolságtartás és a maszk viselése kötelező.

ESZA  KA