Újra kinyitja kapuját a "Szülők iskolája"

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. június 8., kedd 13:09

Újra megrendezi a "Szülők iskolája" szülésfelkészítő tanfolyamokat a Szülészet-Nőgyógyászati Osztály és PIC.

A „Szülők Iskolája” – a 15 éve megszokott formában -  ismét kinyitja kapuját.

A következő felkészítő 2021.06.16-án szerdán,  15:00-16:30 óra között kerül megrendezésre.

Helyszín: MH Egészségügyi Központ, Podmaniczky utcai telephely (G épület, 2. emeleti előadóterem)

A rendezvényre védettségi igazolvánnyal lehet belépni és kötelező a maszk használat.

A megfelelő védőtávolság betartása érdekében egyszerre csak 60 fő fér be a terembe, ezért elsősorban a harmadik trimeszterben lévő kismamákat várjuk (a várható helyhiány miatt a kispapákat csak feltételesen).