Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Újabb sportsikert ért el az MH Egészségügyi Központ munkatársa

2019. július 25., csütörtök 7:33

Körtvélyessy Gabriella újabb sikereket ért el futócéllövészetben ezúttal a Gyenesdiáson megrendezett Európa-bajnokságon.

1609151956
A július 8–15-e között megrendezett kontinens versenyen két bronzéremmel, egy 5., 6. illetve 7. helyezéssel térhetett haza a korábbi többszörös országos bajnok, Európa-bajnoki ezüst-, és bronzérmes versenyzőnő, aki az MH Egészségügyi Központ munkatársa. A két bronzérmet csapatban, az 5. helyezést a programban először szereplő 40 lövéses vegyes csapatversenyben, míg a 6., 7. helyezést egyéni versenyszámban érte el.

1609151956
A sportlövő a vegyes csapatversenyben csapattársával sokáig az éremért harcolt, azonban a szétlövés nem nekik kedvezett, így szerezték meg végül a szintén nagyszerű eredménynek számító ötödik helyezést. Felkészülésében a szintén az MH Egészségügyi Központban dolgozó Farkas Dóra gyógytornász is részt vett.
Körtvélyessy Gabriella a júniusi Országos Bajnokságon is remekelt, kétféle szakágban is dobogóra állhatott: egy ezüst-, és egy bronzéremmel térhetett haza.