Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Újabb sikeres szakmai együttműködés

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

Újra bebizonyosodott, hogy szoros együttműködés nélkül elképzelhetetlen a műtéti munka.

Rosszindulatú vastagbéldaganat miatt kellett megoperálni egy beteget a Podmaniczky utcai telephelyen. Az operációt megkezdő orvos, Dr. Takács Tamás műtét közben észlelte, hogy egy kiterjesztett beavatkozásra van szükség előrehaladott, vesére terjedő daganatos állapot miatt. Az Urológiai Osztály főorvosának, Dr. Nallbani Marselnek a segítségével a beszűrt vesét munkatársaink az érintett vastagbél szakasszal együtt eltávolították, daganatmentessé téve ezáltal a beteget. A széleskörű szaktudást és több szakterületet érintő műtét sikeresen végződött.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány