Újabb megmérettetésen esett át a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ!

2014. december 16., kedd 16:19

Immár 7. alkalommal „estünk át” az ÉMI-TÜV SÜD Kft. által végrehajtott külső tanúsításon 2014. decemberében.

Az integrált minőségirányítási rendszerünk az ISO 9001: 2008, MEES 1.0 az ISO 14001:2008 a Hévízi Mozgásszervi Rehabilitációs Intézet, szerint megfelelően működik 2008-tól.
Valamennyi telephelyünkre kiterjedt a négy napos felülvizsgálat, lefedve a szakorvosi járó-, aktív fekvőbeteg ellátást, a szív- és érrendszeri, valamint mozgásszervi rehabilitációs tevékenységet, krónikus gondozást, alkalmassági vizsgálatokat és felülvizsgálatok egészségügyi végrehajtását, a hatósági és haderővédelmi- (közegészségügyi, járványügyi), tudományos kutatási-és mentálhigiéniás tevékenységeket, a békeműveleti és doktrinális feladatokat, oktatásokat, és a szakkiképzések elvégzését. Az auditorok egyre több pozitívumot, valamint a tavalyi évhez képest egyre kevesebb negatívumot tártak fel.
A dokumentálási fegyelmünk évről évre magasabb színvonalú, a munkatársaink elkötelezettségének növekedésével együtt.
Az audit során bizonyítást nyert, hogy jövőre képesek leszünk az „új” MSZ EN 15224:2013 egészségügyi szabvány szerinti megmérettetésre.

Valamennyi munkatársunknak köszönet a sikeres audit végrehajtásáért!