Újabb kihívásnak felelt meg a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ!

2013-ban, immár a IV. felülvizsgálati auditra készült fel az intézmény.

A szervezet minőségirányítási rendszere az ISO 9001:2008, a MEES 1.0 és a Hévízi Mozgásszervi Rehabilitációs Intézetben (HÉMORI) az ISO 14001:2008 szabványkövetelményeknek megfelelően dolgozik. Ennek köszönhetően évről évre egyre magasabb színvonalú az egészségügyi dokumentálási fegyelem, valamint a munkatársak elkötelezettsége a rendszer fenntartása és fejlesztése terén. A decemberben végrehajtott, három napos felülvizsgálat minden telephelyre kiterjedt, lefedve a szakorvosi járó-, aktív fekvőbeteg ellátást, a szív- és érrendszeri, valamint mozgásszervi rehabilitációs tevékenységet, krónikus gondozást, alkalmassági vizsgálatokat és felülvizsgálatok egészségügyi végrehajtását, a hatósági és haderővédelmi- (közegészségügyi, járványügyi), tudományos kutatási-és mentálhigiéniás tevékenységeket, a békeműveleti és doktrinális feladatokat, oktatásokat, és a szakkiképzések elvégzését.
Az audit során bizonyítást nyert, hogy az MH Egészségügyi Központ felépített rendszere megfelel az előírt követelményeknek! A kapott tanúsítvány 2015.01.30-ig érvényes.