Tájékoztatás az Astra-Zeneca oltásra érkezőknek

2021. márc. 4. 15:29:44

Fontos tudnivalók az oltás folyamatáról. Letölthető Hozzájárulási nyilatkozat.

Újabb izraeli csoport az MH Egészségügyi Központban

2013. augusztus 8., csütörtök 13:53

Második alkalommal tartott bemutatkozó előadást és helyszínbejárást az MH Egészségügyi Központ egy izraeli kórházból érkező csoport számára 2013. augusztus 6-án.

Az izraeli ZIV kórházból érkező egészségügyi dolgozók augusztus 4. és 8. között tartozódnak Magyarországon, akik tanulmányútjuk egyik államosaként érkeztek a központba. A csoport érdeklődéssel hallgatta végig Dr. Vekerdi Zoltán orvos ezredes, az MH Egészségügyi Központ, Védelem-Egészségügyi Igazgatóság intézetvezetőjének tájékoztató előadását a központ múltjáról és jelenlegi helyzetéről, valamint sokrétű feladatairól. A prezentációt követően a látogatók rendkívüli figyelemmel kísérték végig Dr. Várhelyi Levente orvos alezredes körbevezetését a Honvédkórház főbb pontjain, követve a betegútvonalat egy sürgősségi ellátás esetén. A vendégek köszönetüket és elismerésüket fejezték ki a látogatás végén.