Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Újabb izraeli csoport az MH Egészségügyi Központban

2013. augusztus 8., csütörtök 13:53

Második alkalommal tartott bemutatkozó előadást és helyszínbejárást az MH Egészségügyi Központ egy izraeli kórházból érkező csoport számára 2013. augusztus 6-án.

Az izraeli ZIV kórházból érkező egészségügyi dolgozók augusztus 4. és 8. között tartozódnak Magyarországon, akik tanulmányútjuk egyik államosaként érkeztek a központba. A csoport érdeklődéssel hallgatta végig Dr. Vekerdi Zoltán orvos ezredes, az MH Egészségügyi Központ, Védelem-Egészségügyi Igazgatóság intézetvezetőjének tájékoztató előadását a központ múltjáról és jelenlegi helyzetéről, valamint sokrétű feladatairól. A prezentációt követően a látogatók rendkívüli figyelemmel kísérték végig Dr. Várhelyi Levente orvos alezredes körbevezetését a Honvédkórház főbb pontjain, követve a betegútvonalat egy sürgősségi ellátás esetén. A vendégek köszönetüket és elismerésüket fejezték ki a látogatás végén.