Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Tatai kolléganő a nyertes tekecsapat tagja

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

2021. október 05-09. között tartották a nemzetközi teke csapatkupák küzdelmeit.

Csizmazia Katalin főhadnagy az Ipartechnika Győr SE női tekecsapat tagjaként a németországi Lorsch városában vehetett részt az NBC kupán, melyen minden ország legmagasabb osztályú csapatbajnokságának 3. és 4. helyezett csapatai versenyeznek.
Az első két napon a selejtezést követően a csapat másodikként jutott be az elődöntőbe, ahol sikeresen megküzdött egy németországi csapattal. A döntőben szintén egy németországi csapat volt az ellenfél, akik a selejtezőből elsőként jutottak tovább. Kiélezett küzdelem után végül az Ipartechnika Győr SE nyerte a kupát, melyet korábban már 2017-ben Münchenben is sikerült megszerezni a csapatnak.
Gratulálunk a debreceni egészségügyis kolléganőnek!
(a képen középen)

20211009_184034