Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Tanyákon élőkön segítettek az AMS Speciális Mentési Csoport tagjai

2015. január 28., szerda 9:08

Január második felében ismét szükség volt az AMS Speciális Mentési Csoportra, akik ezúttal Nagykáta és Tápióbicske térségében segítettek a nehéz helyzetben lévőkön.

A „tanyaprogram” keretében az MH Egészségügyi Központ dolgozóit is soraiban tudó mentési csoport, a Nagykátai Rendőrkapitányság képviselői, a tápióbicskei polgármester és az akció további támogatói, a rossz időjárási körülményekkel, a sáros, rossz állapotú utakkal dacolva jutottak el a rászorulókhoz.

A tanyákon élők örültek a segítségnek és kedvesen fogadták a csoport tagjait, akik az akció során egészségügyi vizsgálattal és ellátással igyekeztek javítani a nehéz körülmények között élők egészségi állapotán. Az egyik helyszínen egy férfinál füstöt észleltek a házban, amiről kiderült, hogy a hibás begyújtás következménye. Szerencsére nem történt nagyobb baj, a férfinak nem voltak mérgezéses tünetei, így a lakás azonnali szellőztetését követően vissza tudott térni otthonába.

Az AMS Speciális Mentési Csoportot az érintett területen élők visszavárják, Ők pedig keresik a lehetőséget a következő látogatásra.