Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Tájékoztató közlemény

2016. március 17., csütörtök 7:52

Az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház felhívja a Tisztelt Lakosság figyelmét, hogy nem adott megbízatást egészségügyi szűrések elvégzésére más intézmények, szervezetek számára. Jelenleg az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház telefonos megkeresések útján senkit nem hív, és nem invitál a lakosság köréből vizsgálatokra.Amennyiben bárki egészségügyi szűrővizsgálatra meghívást kap a Honvédkórházra való hivatkozással kérjük, kezeljék kellő fenntartással.

Partnereink és kampányaink a honlapunkon megtalálhatóak.