Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Tájékoztató közlemény

Az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház felhívja a Tisztelt Lakosság figyelmét, hogy nem adott megbízatást egészségügyi szűrések elvégzésére más intézmények, szervezetek számára. Jelenleg az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház telefonos megkeresések útján senkit nem hív, és nem invitál a lakosság köréből vizsgálatokra.Amennyiben bárki egészségügyi szűrővizsgálatra meghívást kap a Honvédkórházra való hivatkozással kérjük, kezeljék kellő fenntartással.

Partnereink és kampányaink a honlapunkon megtalálhatóak.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány