Tájékoztató a Sinopharm lakossági oltással kapcsolatban!

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. április 23., péntek 15:44

Kérjük Önöket, hogy az oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

1. Az oltópontokhoz a befoglalt oltási időpont előtt 10 perccel érkezzenek.
  2. Kérjük, hogy az oltási beleegyező nyilatkozatot kitöltve hozzák magukkal.
  3. A Sinofarm oltásra érkezők a Gömb utcai  gépjármű kapu melletti személyi bejárón  lépjenek be a kórház területére.
  4. Kérünk mindenkit, hogy személyi igazolványukat, lakcím kártyájukat és TAJ számukat hozzák magukkal!
  5. Kérjük, hogy az oltás felvétele után ne az oltópontok előtt, hanem a kijelölt megfigyelő pontokon várakozzanak!
  6. A 10-15 perc megfigyelési idő után tudnak távozni a kórházból.
  7. Akik az EESZT felületen rögzített oltási időpontjukat szeretnék módosítani, azt a kórház 06-1-885-3530-as számán tudják megtenni minden nap 08.00 és 16.00 között.
  8. Aki kerekes székkel érkezik, illetve az aki mozgasában korlátozott az a személy a Pap Károly utca felöli bejáraton keresztül közelítheti meg az oltópontot.

Még egyszer felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az oltási időpontjuk előtt 10 perccel álljanak a megfelelő  személyi bejáróhoz.