Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Tájékoztatás a mammográfiás vizsgálatra várakozóknak

2017. október 11., szerda 16:38

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ mindent megtesz a meghibásodott mammográfiás készülék mielőbbi pótlásáért. Ennek megfelelően hamarosan újra elvégezhetőek lesznek a szűrések és a diagnosztikai vizsgálatok.Az MH Egészségügyi Központ korábban külföldről beszerzett mammográfiás készüléke néhány héttel ezelőtt érdemben javíthatatlanná vált, ezért intézményünk azonnali döntést hozott a készülék átmeneti, bérléssel való pótlásáról. Ez a beszerzési eljárás jelenleg folyamatban van, és várhatóan néhány héten belül lezárul. Attól kezdve újra zavartanul elvégezhetőek lesznek a vizsgálatok. A meglévő vizsgálati időpontokat ennek megfelelően későbbre ütemezzük.A közeljövőben az MH Egészségügyi Központ 3,7 milliárd forint fejlesztési támogatásban részesül az Egészséges Budapest Programból. Ebből az összegből kívánjuk finanszírozni az új mammográfiás készülék beszerzését is, amely hosszú távon tudja biztosítani az ellátást. Az új készülék várhatóan 2018 tavaszán érkezhet meg az intézménybe.