Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Tájékoztatás a mammográfiás vizsgálatra várakozóknak

2017. november 30., csütörtök 9:47

Tájékoztatjuk betegeinket, hogy a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ meghibásodott mammográfiás készülékét a Honvédelmi Minisztérium új géppel pótolja, beszerzése folyamatban van. A mammográfiás vizsgálatok nem maradnak el, azokat külső helyszínen biztosítjuk, melynek előjegyzési időpontjaira telefonon hívjuk be az érintetteket. Megértésüket és együttműködésüket köszönjük.