Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Tájékoztatás a mammográfiás vizsgálatra várakozóknak

Tájékoztatjuk betegeinket, hogy a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ meghibásodott mammográfiás készülékét a Honvédelmi Minisztérium új géppel pótolja, beszerzése folyamatban van. A mammográfiás vizsgálatok nem maradnak el, azokat külső helyszínen biztosítjuk, melynek előjegyzési időpontjaira telefonon hívjuk be az érintetteket. Megértésüket és együttműködésüket köszönjük.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány