Tájékoztatás

2020. március 9., hétfő 15:01

Tájékoztatjuk betegeinket és a hozzátartozókat, hogy az eddigi járványügyi adatok alapján, a COVID-19 (új korona) vírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi szükséghelyzet kialakulása miatt 2020. március 8-tól visszavonásig az országos tiszti főorvos látogatási tilalmat rendelt el az MH Egészségügyi Központ (MH EK) valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályain és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

A korlátozás érinti az MH EK székhelyét (1134 Budapest, Róbert Károly krt. 44.), a Podmaniczky utcai telephelyét (1062 Budapest, Podmaniczky u. 109–111.), a Szanatórium utcai telephelyét (1121 Budapest, Szanatórium u. 2/a.), a Hévízi Mozgásszervi Rehabilitációs Intézetét (8381 Héví¬z Ady Endre u. 31.), a Hévízi Rehabilitációs Intézetét (8381 Héví¬z, Kossuth Lajos u. 7/a) valamint a Balatonfüredi Kardiológiai Rehabilitációs Intézetét (8230 Balatonfüred, Szabadság u. 5.).

A részletekről a későbbiekben tájékoztatjuk Önöket honlapunkon és az MH EK közösségi oldalain (Facebook, Instagram).