Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Tájékoztatás

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ tájékoztatja a tisztelt betegeit és a hozzátartozókat, hogy a tervezett szennyvíz csőcsere a székhelyen 2019. június 24-én befejeződött. A Honvédkórház tegnap 19.00 órától a megszokott eljárási rendnek megfelelően fogadja a betegeket.

Az érintett osztályokon és helyiségekben a kézmosás és a mellékhelyiségek használatának korlátozása megszűnt.

A csőcseréhez szükséges bontási munkák helyreállítása várhatóan július első hetére befejeződnek.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány