Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Tábornoki kinevezés és előléptetés a Sándor-palotában

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: MTI |

Áder János, Magyarország köztársasági elnöke 2021. május 21-i hatállyal vezérőrnagyi rendfokozatba léptette elő Dr. Kopcsó István orvos dandártábornokot, az MH Egészségügyi Központ parancsnokát, illetve dandártábornokká nevezte ki Csikány Tamás Péter ezredest, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tudományos rektorhelyettesét a Sándor-palotában május 12-én, szerdán. Az eseményen részt vett Németh Szilárd, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára, miniszterhelyettes, dr. Böröndi Gábor altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnokának helyettese és Koltay András, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora.

Forrás: honvedelem.hu
Legfrissebb hírek