Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Tabletet kapott az MH Egészségügyi Központ PIC-Újszülött Osztálya

2019. július 26., péntek 13:12

A „Családbarát ország” elnevezésű, Európai Uniós projekt keretein belül egy korszerű tabletet vehetett át az MH Egészségügyi Központ PIC-Újszülött részleg vezetője, Dr. Korcsik József részlegvezető főorvos 2019. július 26-án.

A program részeként a családot alapító szülők a gyermek megszületését követően kelengyecsomagot vehetnek át. Ezeknek a csomagoknak az adminisztrációja eddig papír alapon történt, az átvett tablet azonban lehetőséget kínál az elektronikus ügyintézésre, ezzel könnyítve a részlegen dolgozó ápolónők munkáját. Az eszközt Bitay Anna, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft.képviselője adta át.

Az átadáson az MH Egészségügyi Központ részéről Dr. Szegedi Róbert, a Gyógyító és Betegellátó Intézet igazgatója is jelen volt.

1609151963