Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

VÁLTOZÁS - "Szülők iskolája" tanfolyamok következő időpontjai

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

Változás a korábban meghirdetett "Szülők iskolája" tanfolyamok novemberi időpontjaival kapcsolatban.

FRISSÍTÉS!

A korábban meghirdetett újszülött ellátásról, valamint a szülésfelkészítésről szóló tanfolyam a jelenlegi járványhelyzet miatt elmarad. A tanfolyamok megrendezése visszavonásig szünetel.

Kérjük szíves megértésüket!

2021. november 02.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Szülészeti-, Nőgyógyászati és PIC Osztály havi rendszerességű, szülésfelkészítő-, és az újszülött ellátásáról szóló előadásai két időpontban és témakörben kerülnek megrendezésre.

Az újszülött ellátásról szóló előadás helyszíne és időpontjai:

MH EK Honvédkórház Podmaniczky utcai telephely „G” épület II. emelet Konferenciaterem (1062 Budapest, Podmaniczky utca 109-111.), a bejárat a Podmaniczky utca és a Dózsa György út felől is megközelíthető.

A tanfolyam 2021. augusztusától, minden hónap harmadik szerdáján 13.00-14.30 között kerül megrendezésre.

A következő időpont: 2021. november 17.

Szülésfelkészítésről szóló előadás helyszíne és időpontja:

MH EK Honvédkórház Podmaniczky utcai telephely „G” épület II. emelet Konferenciaterem (1062 Budapest, Podmaniczky utca 109-111.), bejárat a Podmaniczky utca és a Dózsa György út felől is megközelíthető.

A következő tanfolyam 2021. november 10.,  16.00 órától kerül megrendezésre.

A megfelelő védőtávolság betartása érdekében egyszerre csak 60 fő fér be a terembe, ezért elsősorban a harmadik trimeszterben lévő kismamákat várjuk (a várható helyhiány miatt a kispapákat csak feltételesen).

A programok ingyenesek, előzetes bejelentkezés nem szükséges.
Az előadások az aktuális járványügyi szabályok betartásával kerülnek lebonyolításra, a részvétel védettségi igazolványhoz kötött, a távolságtartás és a maszk viselése kötelező.

2021.10.26.

Legfrissebb hírek