Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Születésnapi elismerések

2016. december 14., szerda 9:28

Ötvenedik és hatvanadik születésnapjukat betöltött katonákat köszöntött dr. Benkő Tibor vezérezredes december 13-án, kedden. A Honvédelmi Minisztériumban tartott eseményen a Honvéd Vezérkar főnök emléktárgyakat és elismeréseket adott át a Magyar Honvédség állományában – többek között az MH Egészségügyi Központban - több évtizede szolgálóknak.Forrás: honvedelem.huFotó: Dévényi Veronika

DR. OROSZ ZOLTÁN BÉLA altábornagynak