Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Szilveszter este mérlege a sürgősségin

2017. január 4., szerda 8:01

Kimagasló beteglétszámmal búcsúztatta az évet az MH Egészségügyi Központ Sürgősségi Betegellátó Centruma.

Dr. Zacher Gábor a Sürgősségi Betegellátó Centrum centrumvezető főorvosa elmondta, hogy az év utolsó estéjén megközelítőleg 140 beteget láttak el kollégáival. A hagyományos sürgősségi ellátást igénylő eseteken túl 17 főt szállítottak alkoholmérgezéssel a Honvédkórházba, ami egy átlagos napon ennek a számnak nagyjából mindössze a negyede.

Figyelembe véve a Sürgősségi Betegellátó Centrumba érkező állandósult magas beteglétszámot a szakemberek szeretnék elérni a lakosság körében azt a tudatosságot, amivel az osztály rendeltetésének megfelelően, sürgősségi ellátást igénylő problémáikkal keresik fel munkatársainkat. Az ennek köszönhető csökkenő beteglétszámmal a várakozási idő is jelentősen lerövidíthető lehet.