Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Szakambulanciák helyszínének változása

A kialakult járványügyi veszélyhelyzetre való tekintettel az MH Egészségügyi Központ néhány szakambulanciájának rendelési helyszíne megváltozott.

A korábban ideiglenesen a Róbert Károly körúti székhelyen működő Dermatoonkológiai Szakambulancia május 14-től, a Reumatológiai Szakambulancia június 2-tól visszaköltözött a Podmaniczky utcai telephelyre.

2020. június 10-től a Róbert Károly körúti székhelyen működő Nephrológia szakambulancia a Rendelőintézet (K épület) 2. emelet 043 rendelőbe, a Szívsebészet szakambulancia a Rendelőintézet (K épület) 2. emelet 042 rendelőbe, valamint a Pszichiátria szakambulancia a Rendelőintézet (K épület) 2. emelet 024 rendelőbe költözik.

2020. június 15-től a Klinikai pszichológia szakambulancia a székhely Rendelőintézet (K épület) 2. emelet 027 rendelőjében lesz elérhető.

A szakambulanciák orvosi beosztását megtalálják a honlapon a székhely járóbeteg szakrendeléseinek orvosi beosztásai között, az alábbi linken.

http: //www.honvedkorhaz.hu/cikk/267

A változások miatt kérjük betegeink szíves megértését és együttműködését.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány