Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Svéd látogatók

Svéd háziorvosokból álló csoport érkezett szeptember 19-én a Magyar Honvédség Egészségügyi Központba.

Előadás és beszélgetés keretében ismerkedett meg a csoport az MH Egészségügyi Központ működésével, szervezeti felépítésével és feladatrendszerével. Nagy érdeklődéssel fogadták a kórház infrastruktúráját és igényjogosultsági körének összetételét, miszerint nem csak a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség állományának tagjai, hanem azok hozzátartozói, illetve a MÁV és a Belügyminisztérium dolgozói, valamint azok családtagjai is igénybe vehetik a kórházi ellátást. Meglepődve tapasztalták, hogy az MH EK területi ellátottsága Budapesten kívül, Észak- Magyarországra is kiterjed.

A kötetlen beszélgetést követően látogatást tettek az intézet Sürgősségi Betegellátó Centrumában és az Intenzív osztályon.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány