Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Svéd látogatók

2014. szeptember 25., csütörtök 11:37

Svéd háziorvosokból álló csoport érkezett szeptember 19-én a Magyar Honvédség Egészségügyi Központba.

Előadás és beszélgetés keretében ismerkedett meg a csoport az MH Egészségügyi Központ működésével, szervezeti felépítésével és feladatrendszerével. Nagy érdeklődéssel fogadták a kórház infrastruktúráját és igényjogosultsági körének összetételét, miszerint nem csak a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség állományának tagjai, hanem azok hozzátartozói, illetve a MÁV és a Belügyminisztérium dolgozói, valamint azok családtagjai is igénybe vehetik a kórházi ellátást. Meglepődve tapasztalták, hogy az MH EK területi ellátottsága Budapesten kívül, Észak- Magyarországra is kiterjed.

A kötetlen beszélgetést követően látogatást tettek az intézet Sürgősségi Betegellátó Centrumában és az Intenzív osztályon.