Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Sikeresen véget ért a bangladesi sziámi ikrek szétválasztó műtétje

A koponyájuknál összenőtt ikerpár végső, több mint 30 órás szétválasztó műtétje sikeresen befejeződött a bangladesi Dakka városában- adta hírül a Cselekvés a Kiszolgáltatottakért Alapítvány. A beszámoló szerint az ikrek állapota stabil, azonban még szövődmények felléphetnek. Az operációt a 35 fős magyar orvosi-egészségügyi csapat Dr. Csókay András idegsebész, az MH Egészségügyi Központ főorvosának vezetésével végezte el.

Az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház 11 fő egészségügyi szakemberrel, valamint eszközparkkal is támogatta a műtét sikerességét.

1609151965
Fotók: Cselekvés a Kiszolgáltatottakért Alapítvány, Tábori András