Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Remekeltek az MH EK futói a félmaratoni távokon

2017. november 8., szerda 15:12

Félmaratoni futóversenyeken csapatban és egyéniben elért harmadik helyekért vehettek át díjakat az MH Egészségügyi Központ munkatársai.

Az MH Egészségügyi Központ futócsapatának csoportja hivatalos volt az Országos Mentőszolgálat székházába, ahol a 2017 évi 24. K&H mozdulj! maraton- és félmaraton váltón meghirdetett Egészségőr Kupa és a 32. Wizz Air Budapest Félmaratonon megrendezett egyéni Orvos Félmaraton Bajnokság eredmény kihirdetésére és díjkiosztóját tartották 2017. október 26. -án.

Az MH EK 6 fős női váltó csapata a III. helyezést érte el az Egészségőr Kupán.

A csapat tagjai:

Bene Mónika őrnagy
Szilágyi Ferenc Sándorné őrnagy
Husonyicza Andrea törzsőrmester
Konta Andrea közalkalmazott
Muskovits Dóra közalkalmazott
Szakács Tímea közalkalmazott

Polonyiné Dr. Svéd Amelita őrnagy az Orvos Félmaraton Bajnokságon egyéniben III. helyezést ért el.