Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Prof. Dr. Sandra Sándor nyá. ezredest Batthyány-Strattmann László-díjjal tüntették ki

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

Prof. Dr. Sandra Sándor habil. Ph.D. nyá. ezredes, a Reumatológia Szakrendelő, rendelővezető főorvosa részére Batthyány-Strattmann László-díjat adományozott Prof. Dr. Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere.

A Batthyány-Strattmann László-díjat – amely átadására 1994 óta kerül sor és eddig két alkalommal (1999-ben és 2004-ben) érdemelte ki Honvédkórházban dolgozó orvos - a több évtizeden át tartó kimagasló egészségügyi szakmai munkásság elismeréseként lehet megkapni.

SS
Legfrissebb hírek