PRÉMIUM szolgáltatás Balatonkenesén másodszor

2013. augusztus 23., péntek 12:21

A MH EK Egészségfejlesztési Osztály képességében újdonságként jelenik meg a MH Egészségmegőrző Programot kiegészítő PRÉMIUM szolgáltatás, melyet a MH Balatonkenesei Rekreációs Központban július 11-én első, majd augusztus 15-én második alkalommal vehettek igénybe az ott üdülő vendégek.

A program célja, hogy szűrővizsgálattal kiegészítve meghatározásra kerüljenek az egyéni ismert vagy eddig még nem ismert egészségügyi kockázatok, melyek alapján személyes konzultáció segítségével tájékozódhatnak az érdeklődők saját életmódjukból adódó rizikótényezőkről és a változtatás lehetőségeiről. Magáról a MH Egészségmegőrző Program Prémium szolgáltatásról a MH Balatonkenesei Rekreációs Központ hangosbemondó híradásaiban valamint az elhelyezett információs kiadványokon keresztül szerezhettek tudomást az érdeklődők. A program sikerességét tükrözte az a tény, hogy minden kiadott időpont előre betelt, vagyis valós igényekre hathatós megoldást tud nyújtani az újonnan indult MH Egészségmegőrző Program PRÉMIUM szolgáltatása.