Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Parancsnoki évzáró és köszöntő

2014. december 19., péntek 7:34

Az MH Egészségügyi Központ parancsnoka megtartotta évzáró, vezető állomány körében tartott rendezvényét, 2014. december 18-án.

Az MH EK parancsnoka – a vezető állomány nevében – megköszönte az évzáró rendezvényen résztvevő, valamint az alárendeltségükbe tartozó teljes állomány egész éves munkáját.
Az év vége mindig jó alkalom arra, hogy megálljunk egy számvetésre: honnan indultunk, hová jutottunk, merre tartunk. ” – osztotta meg gondolatait pohárköszöntő beszédében Szabó István vezérőrnagy.

Az átszervezést követően kialakult az a struktúra, amellyel terveink szerint meg tudjuk oldani az előttünk álló feladatokat. Az idei esztendőben az MH EK komoly erőfeszítéseket tett az ellátás színvonalának növelésére és a finanszírozhatóság fenntartására. A feszes gazdálkodás mellett több olyan beruházás illetve fejlesztés valósulhatott meg, mint a GYEMSZI-vel közösen kialakított Klinikai Demonstrációs Egység, a pályázati pénzen korszerűsített PIC (Koraszülött Intenzív Centrum), vagy a Budapest főpolgármestere által átadott csatornahő-újrahasznosító létesítmény. Ezek mind segítik az intézmény napi munkáját, amelynek végrehajtása óriási erőfeszítéseket igényel a dolgozók részéről, s amelyet látok, tapasztalok és nagyra értékelek. – közölte a szervezet parancsnoka, majd mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új évet kívánt.