Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Pályaorinetációs nap a Honvédkórházban

2018. november 16., péntek 14:00

Pályaorientációs nap keretében látogattak a Honvédkórházba a Krúdy Gyula Általános Iskola diákjai 2018. november 10-én.

A budapesti Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 7. c osztályos diákjai pályaorientációs nap alkalmából tettek látogatást az MH EK Honvédkórház I. sz.telephelyén. A diákokat Dr. Gáspár Szabolcs orvos ezredes az MH EK Honvédkórház Rendelőintézet Baleseti Sebészeti szakrendelésének vezető főorvosa valamint Varga Lajos alezredes az MH EK Honvédkórház Üzemeltetési Osztály osztályvezetője vezette körbe.

A diákok megnézték a Sürgősségi Osztályt, majd betekintettek a Radiológiai Osztály működésébe, amelynek keretében megnézték a CT-t és egy röntgen készüléket. Látogatást tettek a Baleseti Sebészeti Osztályon, ahol képet kaptak az osztály napi működéséről. Érdeklődve figyelték a nővérek munkáját és a betegellátás menetét. Megtekintették az automata anyagszállítási rendszer elemeként üzemelő robotokat és a csőposta rendszert, valamint a helikopterleszállót. A diákok érdeklődéssel szemlélték a látottakat, a másfél órás program után élményekkel gazdagon tértek vissza az iskolába.

Az MH Egészségügyi Központ a betegellátás mellett ezt a társadalmi szerepet is felvállalja, hogy az intézmény belső működését nem csupán orvosi és katonai delegációk részére mutatja be, hanem igény esetén gyermekeknek is.