Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Okos megoldásokkal az egészségügyért

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: Kismartoni Mátyás |

Jövőbe mutató együttműködési megállapodást írt alá dr. Kopcsó István orvos dandártábornok, az MH Egészségügyi Központ parancsnoka, prof. dr. Wikonkál Norbert, a Honvédkórház főigazgatója és Joerg Bauer, a Tungsram Operations Kft. elnök-vezérigazgatója május 7-én, pénteken, a Honvédkórházban. A megállapodás értelmében a vállalat saját fejlesztésű és gyártású, UV-C fényforrással működő fertőtlenítő szekrényekkel segíti az MH Egészségügyi Központ munkáját.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány