Okos megoldásokkal az egészségügyért

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: Kismartoni Mátyás |  2021. május 8., szombat 11:07

Jövőbe mutató együttműködési megállapodást írt alá dr. Kopcsó István orvos dandártábornok, az MH Egészségügyi Központ parancsnoka, prof. dr. Wikonkál Norbert, a Honvédkórház főigazgatója és Joerg Bauer, a Tungsram Operations Kft. elnök-vezérigazgatója május 7-én, pénteken, a Honvédkórházban. A megállapodás értelmében a vállalat saját fejlesztésű és gyártású, UV-C fényforrással működő fertőtlenítő szekrényekkel segíti az MH Egészségügyi Központ munkáját.