Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

Neves konferenciára kapott meghívást az MH Egészségügyi Központ orvosa

2019. június 17., hétfő 12:49

2020 októberében az Egyesült Államokbeli New York-ban rendezik meg az AVM világkongresszust, amelyre főelőadóként meghívást kapott Dr. Hudák István, az MH Egészségügyi Központ Idegsebészeti Osztály idegsebésze.

1609151910
Dr. Hudák István az érpályán belüli sebészet egyik úttörője, az általa kifejlesztett technikával speciális műtétek elvégzése valósítható meg. A jövőre ötödik alkalommal megrendezésre kerülő endovaszkuláris idegsebészeti konferencián ennek az újszerű módszernek a bemutatására kérték fel az amerikai szervezők.

Fotó: http: //drhudak-istvan.wezzpage.hu