Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Nemzetközi együttműködés a szülészeten

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

Egy kismamánál a 26. terhességi héten, az életet veszélyeztető állapotot észleltek.

A Honvédkórház és a grazi egyetemi klinika közötti legmagasabb szintű szakmai összefogásnak köszönhetően, lehetőség nyílt az állapot méhen belüli kezelésére, a magzatnak közvetlenül adott kompatibilis vér adására, így a terhesség egészen a 36. hétig kihordható volt.

A Honvédkórházban végzett legkörültekintőbb terhességgondozásnak köszönhetően az édesanya egy egészséges, 3,2 kg súlyú kisfiúnak adott életet, akit még egy ideig a koraszülött osztályon ápolnak, azonban bízunk benne, hogy mielőbb az otthonában lehet majd szüleivel és testvéreivel.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány