Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Német Vezérkari Tanfolyam résztvevői ismerkedtek az MH Egészségügyi Központ képességeivel

2015. március 27., péntek 7:26

A NATO Katona-egészségügyi Kiválósági Központ vendégeként hazánkba érkező Német Vezérkari Tanfolyam résztvevői számára prezentálta képességeit és adottságait az MH Egészségügyi Központ 2015. 03. 26-án.

A Német Vezérkari Tanfolyam résztvevőit Wéber Levente ezredes, az MH Egészségügyi Központ Parancsnoki irodavezetője fogadta és Dr. Fazekas László ezredes, a NATO KEKK törzsfőnökének megtisztelő jelenléte mellett bemutatta az intézmény történetét, feladatrendszerét, felépítését és sajátosságait. A program következő részében, a helikopter leszállóhelyen, a kilátás mellett a „heliport” fontosságát és működésének jellegzetességeit ismertette Varga Lajos alezredes. A gyógyító terület bemutatása során, Dr. Várhelyi Levente alezredes az egy éve átadott Klinikai Demonstrációs Egységben az oktatási tevékenységet, a Sürgősségi Betegellátó Centrumban pedig a napi feladatok és az ehhez kapcsolódó ellátási rendszer gyakorlati működését emelte ki, amit nagy érdeklődéssel fogadtak a jelenlévők. A kellemes hangulatban lezajlott program végén a jó szakmai kapcsolat ápolásának ígéretével mindkét fél köszönetét fejezte ki a részvétel lehetőségéért.