Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

NAV elismerés Prof. Dr. Sandra Sándornak

Szent Máté érem arany fokozata elismerésben részesült Prof. Dr. Sandra Sándor nyugállományú orvos ezredes, az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház Reumatológiai és Fizioterápiás Szakrendelés rendelésvezető főorvosa 2018. január 25-én.

A kitüntetést a Nemzetközi Vámnap alkalmából vette át Dr. Sandra Sándor a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Informatikai Intézetében.

Tállai András parlamenti és adóügyekért felelős államtitkár, a NAV vezetője a Nemzeti Adó- és Vámhivatal foglalkoztatottjai egészségügyi ellátásában végzett aktív és lelkiismeretes munkája elismeréseként adományozta a kitüntetést a Professzornak, aki elmondta, hogy számára megtiszteltetés, hogy munkáját ily módon méltatta a NAV.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány