Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

NATO katona-egészségügyi testületi ülés

2017. május 5., péntek 9:20

Budapesten tartotta soros tanácskozását a NATO Katona-egészségügyi Szolgálatfőnökök Tanácsának Irányító Testülete (COMEDS SG) április 24-27 között.

A jellemzően a NATO tagországok katona-egészségügyi szolgálatfőnökeinek helyetteseiből és a NATO katonai struktúra egészségügyi képviselőiből álló testület végzi a katona-egészségügyi stratégiai szintű feladatok háttér-, kidolgozói- és döntés előkészítői munkáját.
A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ számára presztízs értékű és kiemelt rendezvény magas szakmai színvonalon került megrendezésre.
A szakmai megbeszéléseket támogató kulturális programokról is egyöntetű megelégedéssel nyilatkozott a tanácskozás 40 részvevője.

A csoportkép az Országházban tett látogatáson részvevőkről készült.