A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

Munkában a Magyar Honvédség oltóbuszai

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: Kismartoni Mátyás |  2021. április 1., csütörtök 12:00

A március 27-i sikeres indulást követően immár a Magyar Honvédség mind az öt egészségügyi mobil oltóállomása a civil lakosság oltását segíti. A speciális felszereltségű oltóbuszok és tízfőnyi személyzetük március 31-én, szerdán öt Komárom-Esztergom megyei településen várták a regisztráltakat a vakcina beadására.

Címkék