Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Mindenki mögöttük

Első helyezést ért el az MH Egészségügyi Központ dolgozóiból álló női pisztolycsapat a 2019. október 30-án megrendezett Nemzeti Hadipisztoly Lőbajnokságon.

1609152098
Az Orosz Krisztina őrnagy, Myszoglád Rita százados és Győrffy Katalin főtörzsőrmester alkotta csapat kiemelkedő teljesítménnyel szerezte meg az első helyért járó aranyérmet, megelőzve olyan alakulatok csapatait, mint például a debreceni MH 5. Bocskai Lövészdandár vagy az MH Pápa Bázisrepülőtér.

A Honvéd Kossuth Lövész Klub és a Honvédelmi Sportszövetség által szervezett bajnokságot az MH Altiszti Akadémia belső lőterén rendezték meg.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány